16 maja 2016

Rekrutacja do Liceum LifeSkills 2018/2019


Dzień otwarty
i spotkanie informacyjne w Liceum LifeSkills


Zapraszamy uczniów wraz z rodzicami, zainteresowanych rekrutacją do klasy 1 na rok szkolny 2018/2019, do udziału w dniu otwartym i spotkaniu informacyjnym w Liceum Ogólnokształcącym LifeSkills Nr 1 w Warszawie.
Dzień otwarty dla uczniów i rodziców odbędzie się 24 lutego, w sobotę, o godzinie 10:00, w naszej szkole przy ul. Hożej 88 (mapka lokalizacyjna dostępna w zakładce Kontakt).
Będzie to okazja, żeby zadać wszelkie pytania, spotkać innych Rodziców, ale przede wszystkim, by młodzież mogła się poznać i zintegrować.

Uwaga:

Dzień otwarty i spotkanie informacyjne w dniu 24 lutego przeznaczone jest wyłącznie dla osób, które odbyły już spotkania indywidualne z Założycielami szkoły. Formularz umówienia spotkania dostępny jest na dole strony.Zasady rekrutacji do Liceum Ogólnokształcącego LifeSkills Nr 1 w Warszawie

Pierwsza faza rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2018/2019 otwarta!

Rekrutacja na rok 2018/2019 do Liceum Ogólnokształcącego LIFESKILLS Nr 1 odbywa się podczas indywidualnego spotkania Założycieli Liceum z przyszłym Uczniem i jego Rodzicami/Opiekunami. Ostateczna lista uczniów będzie formułowana na podstawie kolejności podpisania umowy kształcenia.

Zachęcamy do zapisywania uczniów już dziś, ponieważ przy ukończeniu procesu zapisu przed 15 marca oferujemy 15% zniżki na czesne! Dodatkowo osoby zapisane przed 15 marca 2018 zostaną objęte programem „Projektu Roku Zerowego”.
Dowiedz się więcej – formularz kontaktowy poniżej.

Możliwości obniżenia czesnego za naukę w Liceum

Miesięczna wysokość czesnego za naukę w Liceum Ogólnokształcącym LIFESKILLS Nr 1 wynosi 1980zł. Przygotowaliśmy kilka możliwości obniżenia tej ceny:

1. RABAT 15% – przyznawany w przypadku kiedy procedura zapisu na rok szkolny 2018/2019 zostanie dokończona przed 15 marca 2018. Dodatkowo osoby zapisane przed 15 marca 2018 zostaną objęte programem „Projektu Roku Zerowego”.
2. RABAT PRZY PŁATNOŚCI W CAŁOŚCI – przy wpłacie czesnego w całości za rok z góry*

* rabaty nie wykluczają się nawzajem i mogą się łączyć

Fundusz Stypendialny

Dzięki Funduszowi  stypendialnemu istnieje możliwość częściowego finansowania opłat za kształcenie. Przyznawany jest indywidualnie przez Dyrekcję, na podstawie złożonego wniosku (do pobrania tutaj – wypełniony wniosek można dołączyć do poniższego formularza kontaktowego).

Uwaga

Obecnie prowadzimy rekrutację do klasy 1 na rok szkolny 2018/2019. Pozostałych zainteresowanych nauką w Liceum Ogólnokształcącym LIFESKILLS Nr 1 prosimy o kontakt za pomocą formularza w zakładce Kontakt.